|
Group 1
Alex Pagulayan
(Canada)
Alan Rolon (Puerto Rico)
Charles Bryant (USA)
Do Hoang Quan (Vietnam)
Shen-ping Pang (Chinese Taipei)
Jacob Belka (Germany)
Rico Diks (Holland)
Yulan Govender (South Africa) |
Group 2
Ching-shun Yang (Taipei)
Steve Davis (England)
Phil Reilly (Australia)
Rodolfo Luat (Philippines)
Patrick Ooi Fook Yuen (Malaysia)
Vilmos Foldes (Hungary)
Steve Higton (England)
Jerry Calderon (Venezuela) |
Group 3
Thorsten Hohmann (Germany)
Kunihiko Takahashi (Japan)
Charlie Williams (USA)
Ibrahim bin Amir (Malaysia)
Manan Chandra (India)
Imran Majid (England)
Lambros Vrakas (Greece)
Qualifier 01 (TBA) |
Group 4
Efren Reyes (Philippines)
Roman Hybler (Czech Republic)
Mike Davis (USA)
Chin-ching Kang (Chinese Taipei)
Adam Abdurahim (Indonesia)
Tomasz Kaplan (Poland)
Jakob Lyng (Denmark)
Tony Drago (Malta) |
Group 5
Fong-pang Chao (Chinese Taipei)
Nick van den Berg (Holland)
Qualifier 6 (TBA)
Dennis Orcollo (Philippines)
Thanh Nam Nguyen (Vietnam)
Radoslaw Babica (Poland)
Ben Davies (Wales)
Ismael Paez (Mexico) |
Group 6
Johnny Archer (USA)
Satoshi Kawabata (Japan)
Santos Sambajon (Philippines)
Chi-wai Au (Hong Kong)
Steve Chua Hock Chin (Singapore)
Harry Stolka (Germany)
Eric Weiselius (Sweden)
Qualifier 2 (TBA) |
Group 7
Francisco Bustamante (Philippines)
Thomas Engert (Germany)
Jeff White (Canada)
Che-wei Fu (Chinese Taipei)
Wong-dea Kim (Korea)
Marko Lohtander (Finland)
Konstantin Stepanov (Russia)
Edgardo Ramirez (Puerto Rico) |
Group 8
Alex Lely (Holland)
Hui-kai Hsia (Chinese Taipei)
Dan Bassavich (USA)
Alan Tan (Malaysia)
Shin-young Park (Korea)
Sammir Kaddur (Spain)
Craig Osbourne (England)
Gustavo Espinoza (Argentina) |
Group 9
Mika Immonen (Finland)
Rodney Morris (USA)
Luc Salvas (Canada)
Keng Kwang Chan (Singapore)
Irfan Ahmed Khan (Pakistan)
Daryl Peach (England)
Jan Dulst (Belgium)
Jose Luis Perez (Venezuela) |
Group 10
Marcus Chamat (Sweden)
Andreas Roschkowsky (Germany)
John Schmidt (USA)
Gandy Valle (Philippines)
Ying-chieh Chen (Chinese Taipei)
David Alcaide (Spain)
Anthony Ginn (England)
Ceri Worts (New Zealand) |
Group 11
Pei-wei Chang (Chinese Taipei)
Gabe Owen (USA)
Louis Condo (Australia)
Chien-che Huang (Chinese Taipei)
Hanni al Howi (UAE)
Michael Valentine (Scotland)
Cetin Aslan (Austria)
Enrique Rojas (Chile) |
Group 12
Niels Feijen (Holland)
Young-hwa Jeong (Korea)
Cory Deuel (USA)
Ronato Alcano (Philippines)
Wanshana Poonjaeng (Thailand)
Thorsten Schober (Germany)
Fabio Petroni (Italy)
Qualifier 3 (TBA) |
Group 13
Earl Strickland (USA)
Oliver Ortmann (Germany)
Erik Hjorleifson (Canada)
Qualifier 5 (TBA)
Siaw Wieto (Indonesia)
Roger Lysholm (Norway)
Kevin Uzzell (England)
Alex Jiminez (Costa Rica) |
Group 14
Sandor Tot (Hungary)
Alain Martel (Canada)
Shawn Putnam (USA)
Ching-chia Wu (Chinese Taipei)
Hiroshi Takenaka (Japan)
Nicolas Otterman (Germany)
Raj Hundal (England)
Mohammed Farouk El Degwi (Egypt) |
Group 15
Jeremy Jones (USA)
Marlon Manalo (Philippines)
Stuart Lawlor (Australia)
Dharminder Singh Lilly (India)
Hua-fong Wang (Chinese Taipei)
Goran Mladenovic (Serbia Montenegro)
David Larsson (Sweden)
Qualifier 4 (TBA) |
Group 16
Po-cheng Kuo (Chinese Taipei)
Ralf Souquet (Germany)
David Reljic (Australia)
Luong Chi Dung (Vietnam)
Tan Tiong Boon (Singapore)
Ivica Putnik (Croatia)
Gilliano Smit (Holland)
Phil Wilkinson (New Zealand) |